OBSERWATORIUM ASTRONOMICZNE "ASTROTAFIG"
Noviaworld.com is Now selling Unlimited everthing website hosting! You will recieve a hosting plan that has unlimited Space, unlimited bandwith, Unlimited Mysql's, Unlimted Pop 3 email accounts, and the list goes on and on! So dont wait another Minute, review this deal at Noviaworld.com
Looking for Infusions, Mods or even Technical Support? Then checkout Our support forums. We look forward in helping you with all your questions. We hope you will submit your mods as well.
Just a reminder to all. to view all the downloads, forums and everything else, you will need to Register Here First or all options will not be shown to you. All memberships are completely free! We will not ask you for money to join our site.
PHP-Fusion Themes - The largest maker of Themes designed for PHP-Fusion.
Knowledgeable staff onboard to answer all your theme related questions.
Forums packed with information to assist you in your search for answers.
We offer Custom Theme Designs to meet your specific needs.
Strona Główna Artykuły Download Linki Kategorie Newsów Kontakt Galeria Księga Gości Active.Region.Maps 25 Wrzesień 2020
Aktualny obraz z SOHO
SOS PTMA
SOS PTMA
Grupa SOS FB
SOS PTMA Grupa FB
Forum Obserwatorów Nieba
FORUM SOS PTMA
Strona Janusza Wilanda
AstroJaWil
Rafał Tomasik
AlmSun
David Evans
coleshillastronomy
POA-blog
POA
PTMA Poznań
PTMA Poznań
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
GLOBE
Astro-ranking
UNIVERSE-site | Ranking Stron Astronomicznych
CV-Helios
CV-Helios
Heliofisica
Blog Paco
Powitanie
Witam na mojej stronie. Jeśli podobnie jak ja interesujesz się astronomią to znalazłeś się na odpowiedniej stronie. Od 2012 roku jestem koordynatorem Sekcji Obserwacji Słońca przy Polskim Towarzystwie Miłośników Astronomii. Reaktywowana przeze mnie sekcja skupia obserwatorów Słońca z Polski i zagranicy. Swoje raporty z obserwacji opracowujemy bezpośrednio na nowo przebudowanej stronie. Jeśli masz podobne zainteresowanie to zapraszam do nas. Z lewej strony znajdziesz link do naszej sekcji SOS PTMA, a jeśli chcesz się bezpośrednio skontaktować ze mną to wyślij email astrotafig@gmail.com. Na portalach społecznościowych: https://www.facebook.com/tadek.astrotafig.1 https://twitter.com/home?lang=pl
Astronomiczna prelekcja dla uczniów szkoły gimnazjalnej w Ryczywole
Astro-spotkania Wczoraj w ramach szkolnego projektu w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ryczywoleprzeprowadziłem prelekcję dotyczącą obserwacji nieba. Kierownikiem projektu była Pani Joanna Berndt. Był to mój absolutny debiut w roli prelegenta. Szkoda tylko, że niebo nam nie dopisało. W ramach prelekcji przedstawiłem swój teleskop, jego budowę oraz inne rodzaje teleskopów. Omówiłem posługiwanie się obrotową mapką nieba, a także korzystanie z dobrodziejstw telefonii komórkowej dla celów astronomii.Pokazałem na podstawie aplikacji "Mobile Obserwatory" co moglibyśmy widzieć na niebie gdyby była pogoda.. Potem w salce omawiałem w jaki sposób odnaleźć gwiazdę północną i przedstawiałem za pomocą programu AstroJaWil Janusz Wiland.zdjęcia niektórych mgławic.Zaprezentowałem również czasopismo Urania - Postępy Astronomii, której jestem współpracownikiem pisząc artykuły naszej sekcji http://sosptma.astrowww.pl/ do działu " Obserwator Słońca".
Zakończeniem była mała biesiada przy grillu i przepysznych rogalikach pani Asi. Dziękując za miłe przyjęcie obiecuję spotkać się znów pod ciemnym niebem na obserwacjach.
komentarze na facebooku:
Jacek Patka - super gratulacje

Tomasz Zaraś - Pierwsze koty za płoty Tadeuszu Gratuluję inwencji twórczej oraz chęci do prelekcji, nie wielu obserwatorów- miłośników się zdobywa na to, by prowadzić zajęcia z dziećmi i młodzieżą, dlatego ludzie Tacy jak Ty, są naprawdę bezcenni w dzisiejszym świecie Ja tutaj, pragnę podziękować za podręcznik, jaki od Ciebie otrzymałem, jest w nim wiele wskazówek na różne zajęcia z dziećmi i nie tylko. Cieszę się razem z Tobą i życzę wielu -wielu- wielu prelekcji i spotkań pod gwiazdką

Łukasz Wojtyniak - Również przyłączam się do gratulek Początki najtrudniejsze ale dobrze że coś w ogóle poszło bo u mnie nic nie było widać oprócz bramek w finale. Niestety nie wiem czy będę mógł być w sobotę na pokazie, okaże się.

Elzbieta Kozuchowska - Gratuluje Tadziu ciesze sie bardzo i zycze wielu wielu prelekcji i spotkan

Joanna Berndt- W imieniu uczestników jeszcze raz dziękuję za spotkanie. Nie pozostaje nam nic innego jak dobrać odpowiedni termin z odpowiednią pogodą do obserwacji Nasza ciekawość nie została zaspokojona.
 Komentarze
Brak komentarzy.
 Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
 Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Informacja
widgeo.net
Imienniczek
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 50
Nieaktywowany Użytkownik: 1057
Najnowszy Użytkownik: JBspunti


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu